We design everything IN

BEHI AMERI STUDIO

BEHI AMERI STUDIO FOCUSED ON DESIGN SOLUTIONS

ما هر چیزی را طراحی می کنیم!

خدمات ما:

سرویس هایی که ما به شما ارائه می دهیم از تنوع بالایی برخوردار هستند. از ایده پردازی تا دیزاین و گسترش محصولات در کنارتان خواهیم بود.

gRAPHIC dESIGN
طراحی های گرافیکی

طراحی های گرافیک جزء جدایی ناپذیر هم برندی است. باید لباسی متناسب برای برند خود انتخاب کنید. ما از بهترین طراحان گرافیک و طراحان بصری جهت ارائه و تولید محصولاتمان استفاده می کنیم.

signage dESIGN
طراحی و اجرا علائم

وجود المان های طراحی داخلی به فضا روحی تازه می بخشد. آرایش نهایی محیط و راهنمایی های محیطی چیزی نیست که از آن بتوان چشم پوشید. ما به یاری شما میشتابیم تا فضای خود را تعریف کنید.

MOB APP DESIGN
طراحی اپلیکیشن

امروزه اپلیکیشن ها از قدرتمند ترین و پر کاربرد ترین پلتفرم ها برای هر کسب و کاری هستند. اپلیکیشن ها همیشه و در همه حال در دسترس کاربران شما خواهند بود. بالابردن نرخ استفاده از خدمات شما با اپکیشن های کارآمد بالاتر خواهد رفت.

WEBSITE DESIGN
طراحی سایت

طراحی سایت، طراحی ویترین شماست. سعی کنید خود را به بهترین نحو نمایش دهید. داشتن سایتی ساده، کارآمد شما را در ارائه بهتر خدمات کمک خواهد کرد. سایت های با کیفیت، با دسترس پذیری بالا و راحت کاربران شما را در آن محیط سردرگم نخواهد کرد.

چرا استودیو «بهی عامری»:

برای کسانی که به دنبال راه درست هستند!

Years Of Successful DESIGN Planning

هر کسب و کاری باید خود را برای امور مختلف و مواجحه با شرایط نا بهنگام آماده کند. یک دیزاین خوب و همه جانبه این کار را برای شما خواهد کرد.

با دیزاین خوب و منحصر به فرد برای کسب و کار خود، مخاطبان بیشتری را جذب و درصد بالاتری از رضایت را برای بینندگان خود به ارمغان خواهید آورد.

با استودیو بهی عامری همیشه خود را به روز نگه دارید و مخاطبان خود را حفظ کنید.

جذب مخاطب، رضایت مندی همیشگی کار آسانی نیست!

خدمات ارزشمند

راه حل های خلاقانه

تیم قوی و به روز

دیزاین کاربر محور

با تیم ما آشنا شوید:

آنها کسانی هستند که دیزاین را درک می کنند و برای آن ارزش خاصی قائل هستند!

kianoosh honar

DIRECTOR

فرآیندهای تصویر برداری و بصری دارای سناریوهای متعدد و مختلفی هستند. برای داشتن سناریوهای جذاب باید از کارگردانی زبردست کمک گرفت. کیانوش در کار خود خبره است و فرآیندهای تصویری را به خوبی می شناسد.

Hadi falatoon

MEMBER OF BOARD

وجود تصمیمات قطعی و آینده نگری از وجود سازمان های پویا است. وجودی افرادی که استراتژی سازمان را از بالا مشاهده کنند در هر کسب و کاری لازم می نماید. بردیا در تمام این سال ها خود را برای این دوران و تصمیم گیری های بزرگ آماده کرده است.

BEHZAD AMERIAN

FOUNDER/UX DESIGNER

بنیانگذار و سرپرست تیم طراحی محصول که سال ها در زمینه تولید و گسترش انواع محصولات به فعالیت پرداخته است. دیزاین برای ایشان دغدغه ی اصلی مطرح می شود و همواره خود را به محصول وابسته می داند.

HANIYEH QADIMI

ART DIRECTOR/DEVELOPER

همیشه باید محصولاتمان را به گونه ای رصد کنیم که مطمءن شویم هیچ چیز از نگاهمان به دور نمانده است. برای این منظور کارگردان هنری و مدیر هنری این کا را به خوبی بلد هستند. هانیه در این سال ها با استفاده از دانش و هنر این کار را متولد کرده است.

نظر دیگران درباره ما:

کارفرمایان درباره ما چه نظری داشته اند؟

تعدد فرآیندهای تصمیمی و ساده سازی امور پیچیده از بهترین مزایای کار کردن با استودیو «بهی عامری» برای ما بود.

David Lorem

کار کردن با استودیو «بهی عامری» یکی از بهترین اتفاقات برای کسب و کار ما بود. امیدوارم همواره پاینده باشید.

Linda Guthrie

نمایش خوب کارهایم یکی از مهم ترین دغدغه های من بود که استودیو بهی عامری و دوستان برای من حل کردند.

David Lorem

چابک بودن شما و همکارانتان و حسن نیت شما در دیزاین کار ما را ساده و خیالمان را راحت کرد. ما در آینده باز با هم کار خواهیم کرد بدون شک.

Linda Guthrie

به ما پیغام بدهید:

در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد.